Zkoušky na technický stupeň kup

Ke konci roku proběhlo několik významných akcí pro členy naší školy. První důležitou akcí pro naše studenty bylo tzv. páskování, tedy zkoušky na technický stupeň kup. Tentokrát zkoušky proběhly v Ostravě 7.12.2017 a pořádající školou byla škola Taekwon-do ITF Il Dong.

Zkušebním komisařem byl prof. velmistr Hwang Ho-jong, 9.dan. Za naši školu se zúčastnili Nela Bitomská (pobočka Stará Bělá – na 9.kup), Viktor Filipek (pobočka Brušperk – na 8.kup), Daniel Dvořák (pobočka Stará Bělá – na 8.kup), Tomáš Hlobil (pobočka Brušperk – na 7.kup), Adam Filipek (pobočka Brušperk – na 7.kup), Šimon Matějašek (pobočka Brušperk – na 7.kup), Matouš Čechman (pobočka Stará Bělá – na 7.kup), Matěj Karásek (pobočka Brušperk – na 7.kup) a Nikola Bukorová (pobočka Brušperk – na 7.kup).

Celkově se zkoušky zúčastnilo 39 studentů. Všichni žadatelé zkoušku úspěšně složili a nejlepším výsledkem se může pochlubit již podruhé Matouš Čechman. Těsně za ním však byl a na paty mu šlape Matěj Karásek z Brušperka. 🙂

Děkujeme vedoucímu ostravské školy Markovi Lazorovi, že jsme se mohli těchto mikulášských zkoušek zúčastnit!

 

sabom Kateřina Birkášová, vedoucí školy